Twoje IP:
54.226.179.247
Licznik odwiedzin:
73737
A A A

Słuchawki

 • Strony: 1
 • SŁUCHAWKI NATEC BEAR +MIKROFON

  Słuchawki

  BEAR to eleganckie i wygodne słuchawki stereofoniczne wyposażone w mikrofon oraz regulację głośności na przewodzie. Wysokiej jakości głośniki słuchawek pozwalają na delektowanie się krystalicznie czystym i realistycznym dźwiękiem z komputera PC, laptopa, odtwarzacza MP3 lub DVD.

 • SŁUCHAWKI NATEC BEAVER +MIKROFON

  Słuchawki

  BEAVER to eleganckie i wygodne słuchawki stereofoniczne kompaktowych rozmiarów wyposażone w mikrofon oraz regulację głośności na przewodzie. Wysokiej jakości głośniki słuchawek pozwalają na delektowanie się krystalicznie czystym i realistycznym dźwiękiem z komputera PC, laptopa, odtwarzacza MP3 lub DVD.

 • SŁUCHAWKI NATEC HUMMINGBIRD +MIKROFON

  Słuchawki

  HUMMINGBIRD to wygodne słuchawki stereofoniczne kompaktowych rozmiarów, wyposażone w mikrofon oraz regulację głośności na przewodzie. Wysokiej jakości głośniki słuchawek pozwalają na delektowanie się krystalicznie czystym i realistycznym dźwiękiem z komputera PC, laptopa, odtwarzacza MP3 lub DVD.

 • SŁUCHAWKI NATEC KOALA +MIKROFON

  Słuchawki

  KOALA to eleganckie i wygodne słuchawki stereofoniczne kompaktowych rozmiarów, wyposażone w mikrofon oraz regulację głośności na słuchawce. Wysokiej jakości neodymowe głośniki słuchawek pozwalają na delektowanie się krystalicznie czystym i realistycznym dźwiękiem z komputera PC, laptopa, odtwarzacza MP3 lub DVD.

 • Strony: 1